Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Roslyn Cottage, Hamsterley

Snadná online rezervace Roslyn Cottage a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Hamsterley bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Roslyn Cottage (Chalupy), ubytování Hamsterley, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Roslyn Cottage. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Roslyn Cottage může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Roslyn Cottage se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Roslyn Cottage vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

Roslyn Cottage (Chalupy), Hamsterley

Hamsterley, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Roslyn Cottage
Roslyn Cottage 1Roslyn Cottage 2Roslyn Cottage 3Roslyn Cottage 4Roslyn Cottage 5Roslyn Cottage 6Roslyn Cottage 7Roslyn Cottage 8Roslyn Cottage 9Roslyn Cottage 10Roslyn Cottage 11Roslyn Cottage 12Roslyn Cottage 13Roslyn Cottage 14Roslyn Cottage 15Roslyn Cottage 16

Roslyn Cottage is located in Hamsterley. The accommodation is 36 km from Newcastle upon Tyne.

The cottage consists of 2 bedrooms, a kitchen with dining area, and a bathroom with bath or shower. A TV and a DVD player are featured.

Guests can relax in the garden at the property.

Durham is 20 km from the cottage. Newcastle International Airport is 41 km away.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Roslyn Cottage)

Společné prostory

Zahrada

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Roslyn Cottage)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Roslyn Cottage)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.